Nový produkt

Dahua Pôvodné PFA100 Mount Adaptér Neat & Integrovaný dizajn

999 položky

€8.35

-23%

€10.85

Tento držiak je uplatniteľné iba na Dahua Kamery, aby nech držiak lepšie zladenie vášho fotoaparátu nájdete na Dahua oficiálnych stránkach ak chcete skontrolovať, či držiak je zápas fotoaparátu,aby ste mohli zápas perfektne.ďakujeme, že ste~

Ak potrebujete akúkoľvek pomoc,obráťte sa prosím s nami ,ďakujeme, že ste~

Mount Adaptér >Materiál: Hliník

>Mount Adaptér

>Neat & Integrovaný dizajn Špecifikácia Model PFA100 Všeobecný Materiál Hliník Rozmer (Š x v x H) Φ150.8mm x 37mm Rúry Závit G1 1/2" Prevádzková Teplota -40ºC ~60 ºC Vlhkosť 0~90% RH nosné 3.0 Kg Hmotnosť 0.21 Kg Platné Model pozrite si časť "Výber Príslušenstva"

Platby

Prijímame paypal, visa, mastercard, (kontaktujte nás, o iné formy platby, alebo ak máte problémy s pokladni). Odporúčame medzinárodnej kupujúci oboznámiť sa s ich krajinách povinnosti poplatky. To je kupujúci zodpovednosť platiť žiadne poplatky účtované colný v ich krajine. Vzhľadom na právne účely, nemôžeme vyhlásiť položky ako "darček" na nižšie poplatky. Záruka

• 1 ROK Záruka za Chybné Položky, Okrem položky poškodený alebo nesprávne po prijatí. Príslušenstvo mať 3-mesačná záruka. Sme len sudca produkty CHYBNÝ, alebo nie, jeho funkcie a výkon.

• Od doručenia, Chybné Položky vyššie, MUSÍ sa uviesť do 7 dní a Vrátil sa do 20 dní so všetkým príslušenstvom, ideálny produkt vzhľad a pôvodnom balení, potom sme si to a vysporiadať sa preruší na Diamondtravel.sk, zákazník je oprávnený na vrátenie peňazí alebo vymeniť bez akéhokoľvek poplatku. Ak položka je kupujúci má viac ako 7 dní, je považovaný za používaný a zákazník nie je kvalifikovaný na výmenu alebo vrátenie peňazí.

• Poskytujeme bezplatné servis pre Chybné Položky, ale poplatok cena za výmenu poškodených komponentov v rámci záručnej doby. Prepravných nákladov je spoločná pre obe predávajúci a kupujúci v prvých 4 mesiac na záručné a znášať kupujúci úplne po. Účtujeme našich servisných opráv a nie zaplatiť poštovné náklady pre všetky položky, ktoré sú poškodené alebo zneužívané alebo uplynul od ich prijatia. Dodanie podrobnosti Máme dlhodobú spoluprácu so skúseným transportéry, ktoré pomáhajú nám a našim zákazníkom vybrať najvhodnejší zásielky primerané prepravné náklady. Odporúčame rýchle kuriérske služby, ako FedEx, DHL a UPS, ako väčšina zákazníkov vybrať. Avšak, najviac spoľahlivé a cenovo dostupný spôsob prepravy závisí na vašu adresu.

• Online sledovanie číslo bude e-mailom na našich zákazníkov. My len loď na potvrdenej objednávky adresu. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

• Dovozné clá, dane alebo poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo jeho prepravné poplatky, takže sa treba paied zákazníkmi. Prosím, považujte toto ako súčasť obstarávacích nákladov.

• Prosím poraďte sa so svojím krajiny je vlastný úrad určiť, čo a koľko dodatočné náklady, bude pred kúpou. Nechceme, aby náš zákazník, ak máte nejaké neočakávané poplatky.

Zákazníci spätná väzba

• Sme vďační pre našich zákazníkov si vybrať nás a našich produktoch a my sme vždy v snahe o 100% Spokojnosť Zákazníka tým, pozitívny prístup, rýchle reakcie a pacient služby. Snažíme byť účinné problém riešiteľ takže prosím, pošlite nám e-mail problémy, aby nám dal príležitosť na ich odstránenie pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor na Ebay. Sme tu a je pripravený vám pomôžu s akékoľvek otázky alebo obavy, ktoré by ste mohli mať pred alebo po nákupe.

• Sme tiež cenený pre žiadnu pozitívnu spätnú väzbu, takže môžeme jasne pochopiť vaše názory a pocity. Toto je veľmi dôležité pre nás, pretože sme vedeli, našich výrobkov a našich služieb, potom sa môžeme zlepšiť. Len niekoľko slov, ktoré od vás bude nás veľké povzbudenie a šťastie a tiež nechať drahých vodítka pre ostatných kupujúcich. Okrem toho, necháme pozitívnu spätnú väzbu pre všetkých kupujúcich po prijatí položky.

Model

PFB302S

Všeobecné

Materiál

Hliník

Rozmer (Š x v x H)

134mm x 134mm x 187.5 mm

Rúry Závit

G1 1/2" , M20(G1/2")

Prevádzková Teplota

-40ºC ~60 ºC

Vlhkosť

0~90% RH

Nosná

3.0 Kg

Hmotnosť

0.70 Kg

Platné Model

Prosím, pozrite si časť "Výber Príslušenstva"

  • Číslo Modelu: PFA100
  • Materiál: zliatiny hliníka
  • Názov Značky: LVGOO
  • Štýl: Mount Adaptér

Štítky: dahua video dvere telefón, kamery hikvision ip, dahua intercom, 1080p 8ch, dahua wizsense, dahua externý mikrofón, imou, dahua vto, nvr, dahua mic.

Napísať recenziu

Dahua Pôvodné PFA100 Mount Adaptér Neat & Integrovaný dizajn

Dahua Pôvodné PFA100 Mount Adaptér Neat & Integrovaný dizajn

Napísať recenziu

Súvisiace produkty