Nový produkt

Vnútorné HDTV Antény, 5000 Míľ Digitálna Tv Anténa Silný Signál Satelitný Prijímač, Zosilňovač, Surfovať Fox DVB-T2 isdb-t Satelitný prístroj

999 položky

€11.57

-61%

€29.68

2020 Najnovšie Zosilnený HD Digitálna TV Anténa

Rez kábel? Stačí ísť dopredu!

Iba jeden nákup, nikdy platiť obrovské kábel bill už!

Získajte bezplatné FULL HD Kanály ako ABC, CBS, NBC, PBC, Fox a oveľa viac. Prístup ku všetkým novinkám, situačná komédia, detské a športové programy!

Je to zaslúži každý cent, ktoré ste minuli! Funkcie: -Prenosné pól Dizajn:Určené na vonkajšie a vnútorné použitie. Nie len pre to je optimalizovaný príjem signálu, ale tiež je to jednoduché nastavenie a rozobrať dizajn na Cestách alebo cestovanie vo touring car. Kompaktný, ľahký balík je nikdy poťažkať pre cestovateľov. -Kompatibilita 13 metrov dlhé štandardné koaxiálny kábel:ideálny NA použitie so všetkými digitálna TV pripravený zariadenia, flexibilnú pozíciu pre najlepší príjem signálu. -80-1200 kilometrov rozsah:s vysoko konkurenčnom prijímanie rozsah, môže dosiahnuť až 80-120 km. 360° dizajn ťahá v signálu zo všetkých smerov. Povedať nie na prerušenie a intermitenciu. S extra dlhá 13 metrov koaxiálny kábel, môžete umiestniť takmer kdekoľvek vo vašom dome. Môžete flexibilné do polohy pre optimálny príjem signálu, najmä pre TV sedí vzdialené od okna. -2020 Aktualizovanú verziu:optimalizované pre digitálny príjem, významný signál zdokonalenie technológie aplikované na skutočné použitie, 360° dizajn ťahá v signálu zo všetkých smerov. Áno! Čas povedať nie na nestabilitu alebo intermitenciu.

Špecifikácie

1.Frekvencia Krytie: VHF (170-240MHz) / UHK(470-861Hz)

2.LAN Zisk: 25dB

3.Napájanie: cez USB 5V/50mA

4.Koaxiálny Kábel, Dĺžka: 13 metrov

5.Veľkosť (Dĺžka*Šírka*Výška): 4.7*3.5 *9.4 v

Zoznamy balíkov:

1 x HDTV Anténa so Zosilňovačom

2 x USB Kábel

4 x Zásobník

5 x Používateľská Príručka

Pred Zakúpením

Prosím, najprv navštíviť "antennaweb.org" ak chcete skontrolovať, koľko vysielanie veže okolia vášho domu.

Vlastnosti Produktu

1. 2020 Najnovšie Generácie Indoor TV Anténa, 360° dizajn ťahá v signálu zo všetkých smerov.

2. Rýchle a jednoduché nastavenie TV anténa s 3 kroky - Zapojte ho, nájsť optimálnu pozíciu a skenovanie kanálov.

3. Naše TV anténa pripojená vysoko kvalitný koaxiálny kábel, aby ste ho ľahko umiestnite anténu a nájsť optimálny príjem signálu.

Poznámka: Pre najlepší príjem, prosím skontrolujte nasledovné podmienky

1. Udržať TV anténa ďaleko od zdrojov rušenia, udržať ju preč z tých veľkých príkon zariadenia, ako je klimatizácia, výťah, sušič na vlasy a mikrovlnná rúra atď.

2. Umiestnite TV anténu do blízkosti okien pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

3. Ak nie je rušenie medzi TV anténa, prenos veža, môže to spôsobiť, že niektoré mierne straty signálu. Nainštalujte TV anténa, ako vysoko, ako je to možné.

4. TV príjem závisí od vzdialenosti od domova na vysielacie veže a okolitého prostredia.

 • Zisk(dBi): 25
 • Package: Áno
 • Názov Značky: ONEVAN
 • Druh: Vnútorné
 • Rozsah: 5000 Kilometrov
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Frekvenčný Rozsah: VHF(172-240Mhz) UHF(470-860Mhz)
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Číslo Modelu: yaya00023-NÁM plus
 • Spply Napätie: 5 V
 • farba: čierna,biela
 • Frekvenčný rozsah(MHz): 170-230

Štítky: filter anténa fm, wifi anténa rotátor, linuxový digitálny satelitný prijímač, ul anténny zosilňovač, anténa hf tuner, anténa indoor tv, airband rádio prijímač, malachit sdr, jasné, tv anténa zosilňovač, veľké uhf anténa.

Napísať recenziu

Vnútorné HDTV Antény, 5000 Míľ Digitálna Tv Anténa Silný Signál Satelitný Prijímač, Zosilňovač, Surfovať Fox DVB-T2 isdb-t Satelitný prístroj

Vnútorné HDTV Antény, 5000 Míľ Digitálna Tv Anténa Silný Signál Satelitný Prijímač, Zosilňovač, Surfovať Fox DVB-T2 isdb-t Satelitný prístroj

Napísať recenziu

Súvisiace produkty