Nový produkt

DERNORD Hygienické Vzorky Ventil 1.5" Tri-Clamp Ferrule OD 50.5 MM s Eliptické Rukoväť z Nerezovej Ocele SS304 Svorka Vzorky Ventil

999 položky

€18.13

DERNORD Hygienické Vzorky Ventil 1.5" Tri-Clamp Ferrule OD 50.5 MM s Eliptické Rukoväť z Nerezovej Ocele SS304 Svorka Vzorky Ventil

Špecifikácia:

*Materiál: Nerezová Oceľ 304

*Tri-Clamp Veľkosť: 1.5"

*Balík obsahuje: 1pc Vzoriek Ventil

Funkcia: *Zásuvky, pripojenie: 10 MM Hadice barb *Pripojenie: 1.5" Tri-Clamp: Ferrule OD 50.5 MM * * * * v Kombinácii s 1.5 palca tri zvieracie silikónové tesnenie (nie je súčasťou), k dispozícii s upínacie konce *Body materiál: Nerezová Oceľ 304 *Nerezová Oceľ Flow Control Vybavenie pre Potravín, Nápojov, Mliečnych výrobkov, Kozmetiky, Farmaceutických, Biotechnológie, a Elektroniky Spracovateľské Odvetvia

Ľudia, Ktorí tento Názor aj Ako:

Doprava:

1. My len loď položka na konkrétne a potvrdené adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v nákupe zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď.

My len loď položka na konkrétne a potvrdené adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v nákupe zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď.

2. Položky bude odoslaný do 5 pracovných dní po prijatí platby (Okrem Víkendu a Sviatkov),

3. Poskytneme vám sledovacie číslo (kuriérskou číslo) pre vašu kontrolu, týmto spôsobom budete vedieť, proces svoj pozemok.

4. Vaše položky, sa známky podľa jeho hodnoty. NIE sme zodpovední za akékoľvek dovozné dane, colné poplatky alebo colné odkladu. Kupujúci nemôže žiadosť o zrušenie aukcie, alebo žiadosť o vrátenie dane podľa tejto situácii. Prosím, informujte sa u svojho miestne daňové úrady PRED ponúkania cien. Avšak, väčšina našich položky môžu dosiahnuť, aby kupujúci bez akýchkoľvek daní.

Platby:

Akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

Záruka:

Ako sme sľúbili, ak nie je akékoľvek poškodenie alebo zničenie pri obdržaní vašej položky, ktoré budeme robiť odoslať nový alebo vrátenie peňazí, ako sa vám páči. Ale pred tým, musíme si s nami spolupracovať snímať fotografie, keď dostanete to potom nám poskytujú dôkazy. Plne dúfam, že sa vám môže pochopiť.

Spätná väzba:

1. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek vaše pohodlie.

2. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém, spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny feedback, tak to bude v našich silách vyriešiť problémy.

 • Moc: manuál
 • Pohon Režim: Bez Príručka A Návod
 • Tlak: Vysoký Tlak
 • Médiá: Voda
 • Štruktúra: Odber vzoriek
 • Materiál: Z nehrdzavejúcej ocele 304
 • Štandardné alebo Neštandardné: ŠTANDARD
 • Názov Značky: DERNORD
 • Teplota Média: Teplota Média
 • Číslo Modelu: ST1501164
 • Port Veľkosť: 1.5" Svorka
 • Názov produktu: Vzorkovací Ventil

Štítky: náramok svorka, dernord ohrievača, elektrický krb ohrievača, zem prvok, 304 vzorky ventil, ohrievač vzduchu, z nehrdzavejúcej ocele termostat, teleso ohrievača vody, gauč stojan, vzorky hygienické ventil.

Napísať recenziu

DERNORD Hygienické Vzorky Ventil 1.5

DERNORD Hygienické Vzorky Ventil 1.5" Tri-Clamp Ferrule OD 50.5 MM s Eliptické Rukoväť z Nerezovej Ocele SS304 Svorka Vzorky Ventil

Napísať recenziu

Súvisiace produkty