Nový produkt

TKSTAR TK905 GPS Tracker Auto 5000mAh 2G Vozidla 90 Dní Pohotovostného Tracker Magnet Hlas Monitor Vodotesný GPS Lokátor Zadarmo Web APP

999 položky

€43.00

-18%

€53.08

Funkciu Prehľad:

Tento Vodotesný GPS Tracker TKSTAR TK905 je 2G siete GSM, GPS Tracker, ktorý pracuje na základe existujúcej siete 2G GSM/GPRS a GPS satelitov, môže vyhľadať a sledovať akékoľvek ciele na diaľku pomocou SMS , mobilné APLIKÁCIE a softvér na sledovanie webu bez akéhokoľvek limitu na sledovanie vzdialenosť! Prijíma najmodernejšie technológie GPS a LBS dual polohy . Okrem toho, so zabudovaným silným magnetom , ktorý môže byť inštalovaný veľmi ľahko a pevne na auto, kamión, a akýkoľvek cieľ, s kovovou rozhranie.

Okrem toho, toto vozidlo tracker TK905 je plne vybavený GPS tracker, ktoré je určené pre širokú škálu vozidiel sledovania aplikácie. To je podporované voliteľné hard-wired nabíjačka do auta, ktorá pre zisk priebežné externého napájania. Jeho vstavaný GPS prijímač má vynikajúcu citlivosť a rýchlo, čas najskôr opraviť. Quad band GPRS/GSM subsystému podporuje 850/900/1800/1900 MHz umožňuje TK105A polohy, aby sa monitoruje v reálnom čase, alebo sa pravidelne sledované a backend server a mobilných zariadení po celom svete ! Systémová integrácia je jednoduché, ako kompletná dokumentácia je k dispozícii pre GPRS komunikačný protokol. GPRS komunikačný protokol podporuje širokú škálu správy vrátane tiesňových , geo-plot, hraničné priechody , nízky stav batérie , šok upozornenia a plánované GPS polohy .

Hlavné Funkcie:

1. GPS+LBS Dual Spôsoby určenia Polohy, Ak je signál gps dobré, prístroj sa bude nájsť pomocou gps satelitných, ak nie, prístroj sa bude nájsť cez LIBIER! Podľa GPS umiestnenie režim, presnosť je 5-10 metrov, pod LBS umiestnenie režim, presnosť je 100-1000 metrov!

2. V reálnom čase Sledovanie sa môžete v reálnom čase sledovať zariadenia na google maps cez mobilephone, tablet a počítač, a minumum údaje nahrať interval je 10 sekúnd!

3. História Trasy Prehrávania APLIKÁCIÍ a web servera môžete nahrať odoslať údaje do zariadenia až 6 mesiacov, budete môcť prehrávanie história trasu kedykoľvek!

4. Dlhý Pohotovostný Čas má vstavaný 3,7 V 5000mAh Li-ion batéria, môže pohotovostný režim až 90 dní.

5. Silné Magnetické má 5 ks zabudované magnety,s super silné silné magnetické,môže sa veľmi ľahko inštaluje.

6. Vodeodolné IP65 nepremokavé úroveň tohto zariadenia je, IP65, môže odolať striekajúcej vode, ale nie je možné dať pod vodou!

7. Na diaľku Hlas Monitor Poslať "Monitor+Password" na prístroji, potom zariadenie bude zase do režime monitora,

teraz, ak chcete uskutočniť hovor na číslo SIM v prístroji, bude to vyzdvihnúť váš hovor automaticky a budete môcť sledovať hlas okolo prístroja!

8. Prekročením rýchlosti Tento Alarm funguje iba pod trvalým polohy režime.Keď je jednotka rýchlosti je prekročiť rýchlosť, ktorú presetted, pošle správu "rýchlosť budík!" na admin počet sa každých 5 minút.

9. Šok/Vibrácií Budíka Po ste chvenie alarm, nastavenia,prosím, majte na tracker sú stacionárne na 5 minút, potom táto funkcia sa začať pracovať. Pošle SMS "senzor, budík!" na admin číslo, keď je jednotka si v šoku.

10. Pohyb Poplach Pri jednotky zostane nehybne na mieste za 10 minút, užívateľ môže nastaviť pohyb alarm príkazom "presunúť+passord", potom v prípade, že sa zariadenie presťahovalo 500m odošle poplachové SMS "Presunúť Alarm+zemepisná šírka a zemepisná dĺžka" oprávnenému číslo.

11. Geo-plot Nastaviť geofence pre sledovanie obmedziť jeho pohybov v rámci okresu. Jednotka bude posielať poplachovej informácie na APLIKÁCIE a webového servera, keď to ide von, alebo si v tomto okrese.

12. Úsporný Režim pre Úsporu Batérie

* Sleep time režim: Po urobil toto nastavenie, tracker bude fungovať len na 5 minút po tom, waked nahor a späť do režimu spánku, GPS, budú vypnuté a GSM bude pracuje v nízkej spotrebe režime. SMS, hovor môže prebudiť tracker.

* Spať otrasový snímač režim: Po urobil toto nastavenie, ak nie je šok na 5 minút, tracker bude pracovať pod "spať šok" režime GPS sa vypne, GSM bude pracuje v nízkej spotrebe. Vibrácie, SMS, hovor môže prebudiť tracker.

Dôležitá poznámka: * Tento prístroj len môže pracovať s 2G sieť GSM, a táto položka nebude obsahovať Sim Karty,prosím kúpiť od miestneho.

* Uistite sa, GSM SIM karta podporuje uskutočňovanie hovorov, odosielanie správ, GPRS sieti

* Prosím, uistite sa, že GSM SIM karty má dostatok prostriedkov.

* Prosím, uistite sa, že karta GSM otvoril hovor ID funkcia zobrazenia a vypol hovor prepojiť.

* Prosím, vložte GSM SIM karty do prístroja správne.

* Prosím použite normálny SIM karty pre sledovanie Micro SIM alebo Nano SIM.

Softvér Na Sledovanie:

* O sledovanie Webu platforma: Zadarmo Web sledovanie softvéru,č poplatok za poplatok,vstupná stránka : www.mytkstar.net Vyberte položku "Prihlásiť pomocou IMEI" na spodnej časti obrazovky IMEI Č. : na zadnej strane krytu Heslo: 123456 * O Mobile APLIKÁCIE Android/IOS Sledovanie: Naskenujte Kód QR, aby sa inštalácia aplikácie na vašom mobilnom telefóne.Zaregistrovať a pridať účet. Hľadanie "TKSTAR GPS" v Apple App Store alebo Google Play Store alebo Naskenujte Kód QR, aby installthe aplikácie na vašom mobilnom telefóne.

Balenie zoznam

TKSTAR TK905 GPS Tracker Auto 5000mAh 2G Vozidla 90 Dní Pohotovostného Tracker Magnet Hlas Monitor Vodotesný GPS Lokátor Zadarmo Web APP

1 * TK905 Hlavnej Jednotky

1 * Vodotesný Vak

1 * USB Kábel

1 * Micro Sim Adaptér

1 * Nano Sim Adaptér

1 * Užívateľská Príručka

1 * Originálne Krabice

(Bez Karty Sim a SD Karta v cene)

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Operačný Jazyk: angličtina
 • Výdrž V Pohotovostnom Režime: Okolo 90 Dní
 • Web&Sledovania APLIKÁCIÍ Softvéru: iOS a Android sú k dispozícii; Životnosť Zadarmo!
 • Veľkosť Obrazovky: Do 2 Palcov
 • Špeciálne Funkcie: Nepremokavé
 • Výdrž Batérie: 30 Hodín & Up
 • Sieť: GSM/GPRS
 • Číslo Modelu: TK905 GPS Tracker
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Batérie: Zdaniteľná 3,7 V 5000mAh Li-ion Batéria
 • Quad band: 850/900/1800/1900Mhz
 • GPS Citlivosť: -159dBm
 • Moc Von: 5W
 • Napätie: 12V
 • Názov Značky: HeyShow
 • Nepremokavé: IP65
 • Položka Veľkosť: 90*72*22 mm
 • Presnosť Polohy: Presnosť systému GPS

Štítky: dvere zaťahovacie, gp tracker, tkstar tk915, tk905, tkstar 3g trati, auto gps tracker tk905, tkstar, automobilová gps jammer, gt003, dlaždice tracker.

Napísať recenziu

TKSTAR TK905 GPS Tracker Auto 5000mAh 2G Vozidla 90 Dní Pohotovostného Tracker Magnet Hlas Monitor Vodotesný GPS Lokátor Zadarmo Web APP

TKSTAR TK905 GPS Tracker Auto 5000mAh 2G Vozidla 90 Dní Pohotovostného Tracker Magnet Hlas Monitor Vodotesný GPS Lokátor Zadarmo Web APP

Napísať recenziu

Súvisiace produkty