Nový produkt

Auto Nabíjačka, 12V24V Motocykel V čistej medi Smart Opravy Pulz Batérie Automatické Nabíjačky Batérií

999 položky

€17.02

-25%

€22.70

Poštovné zoznam: nabíjačka * 1 parametre Výrobku: Model: AJ-618C Napájací kábel dĺžka: 110 cm Príkon: 130W rozsah Napätia: 130V-250V Výstupný prúd: 12V-12A(Maximum), 24V-10A(Maximálne) rozmer Výrobku: 180*145*70 mm Nabíjanie rozsah: Vhodné pre všetky typy batérií 12V, 24V, 6AH-200AH. (okrem železa lítiové batérie), napríklad: automobily, motocykle, suché batérie, vody, batérie, bezúdržbové, olovené batérie, atď. (Skutočné starosti vyplniť čas, určiť skutočnú kapacitu batérie) Tip: Na konci podrobný popis výrobku, s manuálom pre nabíjačku.

Poznámka: batérie úniku vykurovacej potrebné vypnite napájanie, nie preťaženiu, automaticky zastaviť!

Používateľská Príručka

I. Zhrnutie

WL-series prepínanie napájania pulz rýchle nabíjačky sú navrhnuté a vyrobené našou spoločnosťou na základe jedného napätie sady batérií 12V, 24V, 36V, 48V, 60V, 62V, 72V a 84V.

Inteligentný počítač čipy sú prijaté na celý proces ovládanie pomocou vyspelých technológií pulse width modulation (PWM).Tento rad výrobkov funkciu malej veľkosti, bezpečnosť a flexibilita, vysoká miera konverzie, stabilný výstupný prúd, veľké navrhnutý objem, dlhodobé trvanie, atď.

Skratu ochrana, spätné spojenie ochrany, prehriatiu, ako aj ochrany nízkeho napätia je k dispozícii. Preto, konštantné napätie konštantný prúd môže byť transformovaná spoľahlivo od konštantného napätia do stavu plávajúce stav nabitia. Teda, moc odpadu a strata vody môže byť znížený počas nabíjania batérie prehriatie a bublajúce môžu byť odstránené. Ako výsledok, životnosť batérie sa predĺži výrazne!

II. Technické parametre

Model: WL-12-50 WL-24-30

Menovité vstupné napätie: AC150V-250V

Menovité pracovné frekvencia: 50-60HZ

Úplný konverzný kurz: 93%±3%

Rozsah pracovných teplôt: -30℃ +35℃

III. Pracovné režimy

Konštantný prúd režim: keď napätie batérie je nižšia ako nabíjačku prednastavených napätie pracovný režim je konštantný prúd režime nabíjania, kde neustále nabíjacieho prúdu je poskytovaná nabíjačky na batérie. V tomto režime oboch batéria a nabíjačka sú pod dobrou ochranou.

Režime konštantného napätia: Prijatie šírka impulzu modulácie (PWM) môže mať presné ovládanie nabíjania prúd a výstupné napätie tak, že batériu, môže byť úplne nabitá, zatiaľ čo v rovnakom čase na celom nabitá.

Trickle režim: Keď napätie batérie klesá na predvolené hodnoty, nabíjací prúd sa postupne zníži na predvolené hodnoty, a nabíjačky pôjde do pramienok plávajúce režime nabíjania z oboch konštantný prúd režime alebo režime konštantného napätia. Dokonca ak sa nabíjanie je dokončené, batériu môžete ešte nastaviť plávajúce režime nabíjania.

IV. Viac práv

Prehriatiu: nabíjačka sa automaticky zavrie bez prúdový výstup pre ochranné účely, keď jeho teplota je nad 105℃, a keď teplota poklesne pod o 80℃ alebo napájanie sa vypne na 10 minút, proces nabíjania môže byť obnovené.

Skratu ochrana: V prípade náhodného skratu, nabíjačka sa automaticky zavrie bez výstupný prúd, a pípnutie pre alarmujúce. Raz správne pripojený, nabíjací proces sa obnoví.

Reverzné pripojenie ochrany: Vždy, keď sa pozitívne poliaci a negatívne póly nabíjačky a batérie nie sú správne pripojené, nabíjačka sa automaticky zavrie bez výstupný prúd, a pípnutie pre alarmujúce. Raz správne pripojený, nabíjací proces sa obnoví.

Low voltage protection: Pri jednej bunky napätie je nižšie ako 1,5 V, nabíjačka nemožno spúšťať a pípnutie pre alarmujúce. Tento mechanizmus je, aby sa zabránilo prípadné škody, spôsobené tým napätie rozpor medzi batériu a nabíjačku.

V. Upozornenia

① Nebezpečné vysoké napätie je obsiahnuté vnútri nabíjačku, tak kontaktujte prosím svojho miestneho predajcu alebo výrobcu v prípade zlyhaniu zariadenia.

② Nepoužívajte podľa vlhkosť alebo vysoká teplota, alebo tam, kde sú flammables alebo výbušniny.

③ Nie blok chladiaci otvor, alebo použite nabíjačku a zároveň chladiaci ventilátor sa zastaví.

④ Robiť zabrániť dažďu alebo vode vstup do stroja, aby ste zabránili poškodeniu.

⑤ Non-profesionálne technici sú prísne zakázané, ak chcete otvoriť stroj alebo zmeniť svoj účel. Inak, vážne poranenia môžu byť spôsobené.

VI. Nabíjania

Krok 1, skontrolujte a uistite sa, že napätie batérie je zodpovedajúce výstupné napätie nabíjačky.

Krok 2 správne Pripojiť nabíjačky a batérie.

Krok 3, Preskúma, a uistite sa, že sieťový prívod napätia je v súlade so vstupné napätie nabíjačky.

Krok 4, Pripojenie zdroju napájania a batérie, sledovať, a zistiť, či svieti indikátor a chladiaci ventilátor pracuje pri nabíjaní.

Krok 5, ak nabíjačku odmietnuť prácu, vypnite hlavný prívod prívod okamžite a skontrolujte, či všetky spojovacie káble medzi zdrojmi napájania, batérie a nabíjačky.

VII. Teplé Oznámenie

Na účely dlhšiu životnosť, vyhnúť sa nabíja batéria, potom to je úplne spotrebované. A to je vždy dobré nabíjania a vybíjania to lead-acid battery často. Ak 12V batérie sa spotrebuje až (pod 10V), po prvé batérie budú poškodené výrazne, a po druhé nabíjačku bude tiež byť chránené z dôvodu, aby v priebehu prúd. To znamená, že vaša batéria je pod 10V, ktorý je vážne moc nedostatočnosť. Robiť venovať pozornosť nabudúce, keď používate batérie!

VIII. Jednoduché riešenie

Po niekoľkých minútach, alebo dokonca kratší čas, batérie signalizuje úplne nabitá.

1. Preskúmať a zistiť, či tam je prepäťová ochrana, prehriatiu alebo nízkeho napätia, ochrana vyplynula z nezhodujúce sa napätie, a tiež preskúmať, či chladiaci ventilátor pracuje.

  • Inteligentné Nabíjanie: Áno
  • Certifikácia: CE
  • Číslo Modelu: AJ-618C
  • Package: Áno
  • Použitie: Štandardná Batéria
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Rýchle nabíjanie: Áno
  • Druh: elektrické
  • Názov Značky: anjing
  • Displej: Áno

Štítky: nabíjačka iwatch, profesionálne nabíjačky batérií, agm batérie nabíjačky, nabíjačka do auta impulz, aa batteri nabíjačky, Nabíjačka Do Auta, 6v nabíjacie, 12v batérie, nabíjačku do auta, aiqos batérie, elektrický motocykel cykl.

Napísať recenziu

Auto Nabíjačka, 12V24V Motocykel V čistej medi Smart Opravy Pulz Batérie Automatické Nabíjačky Batérií

Auto Nabíjačka, 12V24V Motocykel V čistej medi Smart Opravy Pulz Batérie Automatické Nabíjačky Batérií

Napísať recenziu

Súvisiace produkty