Nový produkt

I257 HAPPY HOUR Pivo Bar, Pub Club NOVÉ LED, Neónové svetlo Svetlo Známky On/Off vypínač 20+ Farieb A 5 Veľkostí

999 položky

€12.36

LED PRO Svetelné Znamenia

Rastú Jasnejšie, Vydržia Dlhšie, Výber Farieb Viac!

Vynikajúci pre zobrazenie vo vašom obchode , bar , pub , bar , reštaurácia , miestnosť a kdekoľvek sa vám páči!

Približná veľkosť: Š: 30 cm x v x H: 20 cm alebo W: 40 cm x v x H: 30 cm alebo W: 20 cm x v x H: 30 cm alebo W: 30 cm x v x H: 40 cm alebo okolo 25 cm Priemer ( . Vyrezávané najnovšie 3D, Povrchových a Linka rytie technológií (atraktívne vo všetkých smeroch) . Nie pomocou laserové gravírovanie metóda, ktorá poskytuje iba 2D povrchový efekt.

Poskytovať on/off vypínač s ** NÁM zástrčku do USA a CA ** UK plug UK ** AU zapojte sa do Austrálie ** EÚ zástrčku do EÚ a iných krajín. Dĺžka lana je 4 metre/ 1.3 meter na jednu farbu a 7 stôp/ 2 m pre tvorbu prihlásiť. (**okrem kolo 25 cm Priemer verziu, ktorá nemá vypínač on/off)

Osvetlenie: Vybavené najvyššej kvality výkon úsporné LED osvetlenie, vhodné pre krajiny s napätím od 110v do 240v , svetlo môže trvať 100.000 hodín.

7 farieb na výber, buď modrá , Červená , zelená , žltá, fialová, oranžová, zabezpečujeme aj multicolor diaľkové ovládanie s 20+ farieb na výber v jednom znamení (20 Statické farby, 19 Dynamické Režimy, 256-Stupeň PWM, Rýchlosť Nastaviteľná, Jas Nastaviteľný, Typ Karty, Diaľkové, Ultra Slim Design, Demo Režim, funkcia Auto Funkcia uloženia. 3v CR2025 Batéria (nie je súčasťou vzhľadom na prepravné obmedzenia)

Položka Špecifiká Výrobca: LED PRO Značka : LED PRO Prihlásiť Celková Veľkosť : Š: 30 cm x v x H: 20 cm alebo W: 40 cm x v x H: 30 cm alebo W: 20 cm x v x H: 30 cm alebo W: 30 cm x v x H: 40 cm . Materiál : Priehľadné Akryl Napätie : 12 v až 240 v Príkon : 3-5w Zdroj : Drôtové-Elektrické s on/off vypínač Konektor : USA/ UK/ AU/ EÚ zapojte Zdroj Svetla : LED Svetlo, Životnosť : 100.000 hodín Miesto na Použitie : Vnútorné Len Prepravná Hmotnosť : 0,5 kg - 1 kg venujte Prosím ihneď po zakúpení. Po obdržaní vašej platby vymazané, vám pošleme na položku leteckou poštou cez post office z Číny. Normálne dodacia lehota do USA, AU, UK) je okolo 14-21 pracovných dní. Dodacia lehota do iných krajín môže trvať 4-8 týždňov. Sme poslali pozemok o ekologických obalov, z našich skúseností v minulosti, chybný sadzba je menej ako 0,1%. Ak dostanete poškodené položky, prosím, láskavo kontaktujte nás pred žiadne zlé spätnú väzbu, zabezpečíme náhradný dielec. Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky, odpovieme vám najneskôr do 12 hodín.

Autorské práva LED PRO. Všetky práva vyhradené.

  • Tvar: Obdĺžnik
  • Názov Značky: innisign
  • Materiál: Akryl
  • Štýl: Moderné

Štítky: happy hour prihlásiť, led neon prihlásiť, led prihlásiť, list neon, neónové lampy, led neon, neon, gamystye neon, vlastné neon, otvorte signboard.

Napísať recenziu

I257 HAPPY HOUR Pivo Bar, Pub Club NOVÉ LED, Neónové svetlo Svetlo Známky On/Off vypínač 20+ Farieb A 5 Veľkostí

I257 HAPPY HOUR Pivo Bar, Pub Club NOVÉ LED, Neónové svetlo Svetlo Známky On/Off vypínač 20+ Farieb A 5 Veľkostí

Napísať recenziu

Súvisiace produkty