Nový produkt

Detekcia tváre 8CH 5MP NVR Súpravy CCTV Security Kit Systém POE Dome Vonkajšie POE IP Monitorovací kamerový Systém kamerový Set

999 položky

€159.10

-34%

€244.76

modname=ckeditor

8CH 5MP kvalite 1080P Tvár Audio Záznam POE NVR Auta Bezpečnostné Kamery H. 265 KAMEROVÝ Systém Vonkajšie IP Dome Kamera P2P kamerový Set

Detekcia tváre& Tvár prehrávanie

Detekcia tváre a Tváre prehrávania a Tvár Záznam;

Detekcia tváre a Tváre Prehrávania;

Rýchlo zachytiť tváre, obrázky a rýchlo prehrávať tvár videá;

Detekcia tváre:automaticky zachytiť tváre obrázky;

Tvár Prehrávanie:Intelligent Face prehrávanie videa,šetrenie času,nechýba každý detaily.

Intelligent Face Prehrávanie:Intelligent Face prehrávanie videa,šetrenie času,nechýba každý detaily.

Prehľad

HCVAHDN Security - HD CCTV Kamery, Bezpečnostný Systém, zaručený a spoľahlivé Bezpečnostné Riešenie pre váš Domov a Podnikania! 720P/960P/1080P/2MP/3MP/4MP/ 5MP/8MP/4K s Vysokým Rozlíšením a Videa na deň a noc Zobraziť. H. 265 HEVC,rozpoznanie Tváre &Detekcia Tváre ,Smart Face prehrávania,e-mailu a detekcia Pohybu, IP66 Vodeodolný a univerzálny pre Outdoor/Indoor, zadarmo aplikácie pre P2P Cloud funkciu a skladovanie, podpora android, iPhone , ipad,PC,CMS ,VM atď.

HD POE 5.0 MP CCTV IP Kamery; 8CH POE 5.0 MP IP NVR Záznamník Silný Sieťový Server; P2P Cloud Funkciu; Podpora Detekcie Tváre &Tvár Prehrávania, podpora USB ,Myš,zálohovanie; Podpora Android,iphone,ipad,pc,cms,VMS zobrazenie; Podpora VGA výstup&HDMI výstup; Podpora Alarm vstup ,výstup Alarmu; Záznam Rozlíšenie: 5.0 MP; S H. 265 Vysoká účinnosť Kompresie Videa, Automatické Vyváženie Bielej,Auto Gain control,zadné svetlo comp; HDD Rozhranie:1*SATA,Podporu medzi 500GB a 8TB; Multi-jazyk menu, možnosť až 28 druhov jazyku; *P2P cloud služby pre Android/iOS mobilné zariadenia vzdialený pohľad kedykoľvek a kdekoľvek; *detekcia Pohybu nahrávanie. Na NVR sa spustí nahrávanie pri zistiť niečo v pohybe. Č spúšť, žiadny záznam, viac inteligentné a úsporné; *upozor. na e-mail a notifikácia alarmov. Keď detekcia pohybu je aktivovaná, na NVR bude automaticky posielať bzučiak zvukovej a alarm upozornenia na váš e-mail, vrátane snímky na mieste; *Viacero spôsobov prístupu na PC, telefón a pad, si môžete pozrieť od PC klienta, Phone a IE ,Chrome,Firefox,Safari prehliadači; *Podpora 3,5 palcový SATA port pevný disk, kapacita cca 500G/1T/2T/3T/4TB/5TB/6TB/7TB/8TB, a menej ako 500G nie je podporovaný. *HD CCTV POE NVR Network Video Recorer,Podporovať všetky 1.0 mp&2.0 mp&3.0 mp&4.0 mp&5mp ip Kamery

Package zahrnuté

1 X 8CH 5.0 MP POE NVR Network Video Recorder; 4/8 x H. 265 HD POE IP 5.0 MP vnútorné vonkajšie IR Deň Nočné videnie Dome poveternostným vplyvom kamery; 1 x Napájací zdroj pre NVR; 1 X USB Myš pre NVR; 1 X CD so Softvérom pre NVR; 1 X Diaľkové Ovládanie pre NVR; Pevného Disku Voliteľný !!!

Čo môžem pre vás urobiť?

Prihlášky:Domov,supermarketov,hotel,záhrada,továrne,obchod, úrad,...atď.

HD 5MP Vysokým Rozlíšením Displeja

High-Definition rozhranie výstup,Podpora pre prehrávanie on-line,Mobilný vzdialený,Multi-window displej s 5.0 MP Rozlíšenie.Uhol budú ešte väčšie,a obraz bude jasnejšie.

IP66 Poveternostným vplyvom

Použiť ich ako vonkajšie kamery alebo vnútorné kamery, ako sú postavené ťažké vydržať bez ohľadu na počasie hodí ako potom:dažďu,snehu,prachu a horúcich dní .s IP66 poveternostným vplyvom hodnotenie a káble pretiahnuté cez stojan pre extra ochranu ,zabezpečiť, môžete odpovedať na ich výkon,deň ,čo deň. Náš fotoaparát prijíma ťažkých kovov bývanie,profesionálne IP66 poveternostným vplyvom,Poskytuje stabilný výkon aj vnútorné a vonkajšie.

Day & Night Vision

Inteligentný IR-Cut filter automaticky prepína medzi denným a nočným na zníženie farba cast v deň, čas a zvýšiť jas obrazu v noci uistiť sa, že môžete získať živý dohľadu zábery od rána do noci.

Prečo si vybrať H. 265

H. 265 Viac Jasné , HD rozlíšenie vám ponúkajú najlepšiu kvalitu obrazu pri nižšej bitovej rýchlosti.Uložiť viac priestoru,môže znížiť 40%-50% veľkosti súboru,uloženie vašich HDD skladovacích priestorov a znížiť vaše náklady na nákup.

POE Výhodu,Prečo si vybrať POE?

Nie je potrebné extra napájacie káble a adaptéry alebo prepínač.Plug And Play a jednoduché nastavenie.

Napájanie Cez Ethernet

ŽIADNE extra napájacie káble a adaptéry sú potrebné a len tým, pripojenie IP kamera pre NVR s jediného kábla, môžete ľahko dokončenie inštalácie bez vedomia o počítača alebo siete a začať sa tešiť na super ľahké monitorovanie medzi váš smart phone, tabletu alebo PC.

Prenosová Vzdialenosť

POE Systém max podpora 150M-200 M POE káble prepravnej vzdialenosti, ktorá výrazne zvyšuje domov inštalácie pohodlie.

Vzdialený prístup kdekoľvek a kedykoľvek

Bez ohľadu na to, kde ste, môžete vzdialený prístup k fotoaparátu vidieť live streaming a stayconnected.Na diaľku obraz z kamery cez: zadarmo Xmeye App na vašom mobilnom zariadení, free CMS/VMS Klienta na vašom počítači, TJ webový prehliadač.

Okamžité Upozor. Na E-Mail

Môžete nastaviť oblasť, ktorú chcete ovládať,Keď je aktivovaná,odošle správu na váš e-mail môžete získať z prvej ruky informácie ,bez ohľadu na to, kedy a kde sa nachádzate .

Detekcia Pohybu

Tento systém je určený na odosielanie e-mailové upozornenie, keď všetky pohyby sú zistené a umožňuje nahrávať len vtedy, keď je detekovaný pohyb.

Smart Prehrávanie

Môžete ľahko nájsť video zábery, ktoré chcete prehrať, Smart prehrávania k dispozícii s prispôsobiteľné vyhľadávanie priestor, čas prehrávania je výrazne znížená o urýchlenie prostredníctvom nedôležité videá.

 • alarm systém: Detekcia Pohybu+Upozor. Na E-Mail
 • NVR Rozlíšenie: H. 265 8CH 5MP POE NVR
 • TV Systém: PAL
 • Pevný Disk Veľkosť: 3.5"palec
 • Záruka: 3 rokov
 • Pevný Disk Port: 1*SATA Port (podpora až 8TB HDD)
 • Názov Značky: HKIXDISTE
 • Aplikácia: Domov,obchodu,obchod,úrad,Supermarket, atď
 • Rozlíšenie: 5MP
 • Video formát Vegas: H. 265/H. 264
 • Video Vstup: 8 Kanálov
 • P2P icloud: www.Xmeye.net
 • Video: 8CH POE vstup/1CH VGA, 1CH HDMI výstup
 • Funkciami Fotoaparátu: AI Detekcia Tváre ,Poe,Deň a nočné videnie,IR-cut,Poveternostným vplyvom
 • Audio: 1CH audio výstup
 • Mobilný Telefón sledovanie: "xmeye"App
 • H 265 NVR Funkcie: Detekcia pohybu/Detekcia Tváre/e-mail Upozornenie/onvif atď..
 • NVR Jazyková podpora: Podpora multi-jazyk(anglický,ruský,španielsky atď..........)
 • inteligentné rozpoznávanie: Detekcia Tváre & Tvár Záznam &Tvár Prehrávanie
 • Typ Kamery: POE IP kamera
 • KS Kamery: 8Pcs
 • Video Kompresný Formát: H. 265
 • Rozlíšenie Kamery: H. 265 5.0 MP POE IP Kamera
 • Číslo Modelu: HKI-811HA-1909VH
 • Odolný proti poveternostným vplyvom: Podpora
 • Vzdialený Pohľad: Android, iPhone, iPad, pc,cms, atď

Štítky: fotoaparát hybrid, fotoaparát b ez p e, nvr5216, 6 cctv kamerový systém, 2 cctv kamera security system kit, 8ch kamerový monitorovací auta, nvr poe ptz, motorizované poe kamerovým systémom, 5MP, ip auta.

Napísať recenziu

Detekcia tváre 8CH 5MP NVR Súpravy CCTV Security Kit Systém POE Dome Vonkajšie POE IP Monitorovací kamerový Systém kamerový Set

Detekcia tváre 8CH 5MP NVR Súpravy CCTV Security Kit Systém POE Dome Vonkajšie POE IP Monitorovací kamerový Systém kamerový Set

Napísať recenziu

Súvisiace produkty