Nový produkt

PALIVOVÝ FILTER BÝVANIE DRŽIAK SENZOR VODY PRE LAND ROVER RANGE ROVER SPORT LR3 LR4 DIESELOVÉ MOTORY 2.7 L 3.0 L V6 / 3.6 L V8 LR045519

999 položky

€114.43

NOVÉ AUTO PALIVOVÝ FILTER BÝVANIE DRŽIAK SENZOR VODY PRE LAND ROVER RANGE ROVER SPORT LR3 LR4 DIESELOVÉ MOTORY 2.7 L 3.0 L V6 / 3.6 L 5.0 L V8

OE Č. LR045519

POPIS VÝROBKU:

1) Aftermarket značkové diely alebo OE kvalita dielov.

2) Podľa pôvodnej špecifikácie zariadenia.

3) Perfektnú zhodu s originálom auto.

4) Jednoduchá a rýchla inštalácia.

5) Stabilný výkon a vysokú spoľahlivosť.

TYP POLOŽKY:

PALIVOVÝ FILTER BÝVANIE DRŽIAK SENZOR VODY

ČASŤ ČÍSLA:

LR045519

LR 045519

Súčasťou počet palivový filter element:

LR009705

KOMPATIBILITY:

NA LAND ROVER DISCOVERY 3 LR3 NA LAND ROVER DISCOVERY 4 LR4

PRE LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 2005 AŽ 2009

PRE LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 2010-2013

2.7 L V6 / 3.0 L V6 / 3.6 L 5.0 L V8 DIESELOVÉ MOTORY

PACKAGE ZAHRNUTÉ:

1 x PALIVOVÝ FILTER BÝVANIE DRŽIAK SENZOR VODY

FOTOGRAFIE VÝROBKOV:

OE kvalita:

NÁČRT MAPY:

Technické Údaje

Bude táto položka sa zmestili vaše vozidlo?

- Pred nákupom, venujte prosím pozornosť na položku Technické Údaje a skontrolujte Čísla dielov . Uistite sa, že jeden z týchto časť čísla sa zhoduje s číslom vašej predchádzajúcej časti, alebo má nahradiť Pôvodnú Čísla Zariadenia.

- Iste, v prípade, že máte pochybnosti v obutie, nemôže nájsť čísla vašej predchádzajúcej časti uvedené v Časti Čísla, časti, alebo len nemôžete byť istí, že položka kompatibilitu s vaším vozidlom, pošlite nám, prosím, vaše VIN číslo (Vehicle Identification Number), ktorý je na vašom Osvedčenie o evidencii Vozidla, alebo v ľavom dolnom rohu prednej strane čelného skla. Sme tu, aby sme vám pomôžu skontrolovať.

- Poďme sa vyhnúť problémom s kompatibilitou, vracia, a dostať skvelý nákupný zážitok vôbec!

Spôsob Platby

- Môžete vidieť všetky spôsoby platby, ktoré sú k dispozícii na Diamondtravel.sk a vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

- Akceptujeme aj S aypal . Prosím, kontaktujte nás ak chcete získať ďalšie informácie, ak máte akékoľvek pochybnosti.

- Ponúkame kombinovanej dopravy zľavu . Ak si kúpite viac ako jednu položku, alebo vo veľkom množstve určité položky, prosím, neváhajte a opýtajte sa nás pred vykonaním platby, ako ušetriť náklady na dopravu pre vás.

Spôsob Dopravy & Dodacia Lehota

- Používame Štandardný spôsob dopravy, alebo Jednoduchý spôsob dopravy, ako je uvedené nižšie poslať tovaru Doprava Zdarma . Ak máte špeciálnu požiadavku, kontaktujte nás, prosím, pred nákupom. Sledovacie číslo zásielky bude k dispozícii pre kontrolu po balík bol dodávaný.

Predávajúci je spôsob dopravy, zvyčajne sa odkazuje na nasledovné.

Prepravná spoločnosť

Pre hmotnosť balenia

Referenčné krajiny

Dodacia lehota

ePacket

s

hlavne Brazília, Rusko, Spojené Štáty americké , Kanada atď.

70% 15 do 35 dní

20% 25 do 45 dní

10% 35 až 55 dní alebo dlhšie

Čína Príspevok Registrované Air Mail

s

hlavne na Ázijských & Európskych krajinách

70% 20 do 40 dní

20% 30 až 50 dní

10% 40 do 60 dní alebo dlhšie

Diamondtravel.sk Štandardná Doprava

(

hlavne Brazília, Spojené Štáty , južná Kórea, Španielsko, Francúzsko, Čile, atď.

70% 15 do 35 dní

20% 25 do 45 dní

10% 35 až 55 dní alebo dlhšie

Cainiao Ťažké Parcely Line

väčšinou do Ruska

70% 15 do 35 dní

30% 35 až 55 dní alebo dlhšie

Čína Príspevok Vzduchu Pozemok

(

hlavne na Ázijských & Európskych krajinách

70% 20 do 40 dní

20% 30 až 50 dní

10% 40 do 60 dní alebo dlhšie

- Môžeme tiež použiť Expresné doručenie, ako Diamondtravel.sk Premium Poštovné, e-EMS, EMS, DHL, FedEx, UPS na odoslanie tovaru, ak potrebujete naliehavo, ale vezmite prosím na vedomie, že budete musieť zaplatiť dovozné clo a dane na základe Colnej politiky vo vašej krajine. Naša predajná cena nezahŕňa všetky Colné poplatky a miestne poplatky!

- Ak nechcete, zaplatiť dovozné clo, prosím, kontaktujte nás, a budeme kontrolovať, či sú všetky duty-free shipping metódy sú k dispozícii vo vašej krajine.

POZNÁMKA:

- V niektorých vzdialené krajiny ako Bosna a Hercegovina, Saudská Arabské, Bolívia, Dominikánska Republika, Južná Afrika, atď., kupujúci obvykle môžete získať tovaru do 60 prírodné dní, ale ak vážne Vlastné Invesigation sa stane, dodacia lehota môže predĺžiť na 100 prírodné dní.

- Čína Príspevok je pomalšie ako iné štandardné post spôsob dopravy a niekedy jeho doručenia čas dlhší ako 60 dní, a tak sa neodporúča ak nemáte trpezlivosť čakať na ten dlhý čas. Prosím neotvárajte žiadne spory z dôvodu "tovar ešte v dodanie" ak sa rozhodnete, Čína Príspevok.

Vráti

- Zákazník môže vrátiť tovar na vrátenie peňazí alebo výmenu do 30 dní po položka je prijaté. Ak vrátite sa za akékoľvek problémy s kvalitou, platíme vrátiť poplatky. Ak vrátite NIE je pre žiadne problémy s kvalitou, kupujúci by mali platiť vrátiť poplatky. Navyše, tovar musí byť vrátený v pôvodnom spôsob dopravy a neporušené balenie a nemal by byť použité.

- Ak balík sa vráti k nám z toho dôvodu, ako je uvedené nižšie, kupujúci nemusí platiť pre vrátenie poplatkov ak sa vyskytne a NIE dostať náhradu nákladnej zaplatiť za objednávku.

1. Po zásielku príde na cieľové krajiny, kupujúceho, adresu, telefónne číslo, psč, nie je jasné, a kupujúci sa nemôže skontaktovať;

2. Kupujúci nepodpísali a prijímať v čase;

3. Kupujúci odmietol podpísať.

O nás

- Sme profesionálny predajca auto náhradné diely pre anglické a Európske modely áut, ktoré sa nachádza v Číne už viac ako 10 rokov, najväčší výrobu krajiny. S kvalitné výrobky, ktoré máme, my konkurenčné ponuky, profesionálne služby k zákazníkom po celom svete.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Obutie Typ: Priama Náhrada
  • Záruka: 12 Mesiacov
  • Výrobca Katalógové Číslo: LR045519
  • stav: Nové
  • Názov Značky: Partsmost

Štítky: mačka s60 rám, palivový filter dieselové motory, filter r12t, injektor land rover, land rover lr3, zazvonil rover, rover v8, mg rover, filter paliva, discovery 3 senzor.

Napísať recenziu

PALIVOVÝ FILTER BÝVANIE DRŽIAK SENZOR VODY PRE LAND ROVER RANGE ROVER SPORT LR3 LR4 DIESELOVÉ MOTORY 2.7 L 3.0 L V6 / 3.6 L V8 LR045519

PALIVOVÝ FILTER BÝVANIE DRŽIAK SENZOR VODY PRE LAND ROVER RANGE ROVER SPORT LR3 LR4 DIESELOVÉ MOTORY 2.7 L 3.0 L V6 / 3.6 L V8 LR045519

Napísať recenziu

Súvisiace produkty